F1 2019 - Verstappen vyhrál šílenou Velkou cenu Německa - Formule 1
Formule 1

Max Verstappen vyhrál Velkou cenu Německa na Hockenheimu s Red Bullem – jedním z nejbláznivějších závodů v historii F1 – před Sebastianem Vettelem (Ferrari) a Daniilem Kvjatem (Toro Rosso).

Max Verstappen vyhrál Velká cena Německa - jedenáctý krok Svět F1 2019 - s červený býk... Nizozemský řidič byl oceněn Hockenheim jedna z nejbláznivějších ras, jaké kdy překonaly Sebastian Vettel (2 ° C Ferrari po střelbě z poslední pozice) e Daniil Kvjat (třetí a schopný dát Toro Rosso jeho druhé pódium v ​​historii po vítězství Vettela na Monze 2008).

Zdroje: Foto Dan Mullan / Getty Images

Kredity: Foto Mark Thompson / Getty Images

Zdroje: Foto Alexander Hassenstein / Getty Images

Zdroje: Foto Charles Coates / Getty Images

Kredity: ANDREY ISAKOVICH / AFP / Getty Images

Německá rasa byla podmíněna déšť a četné zvraty: ustoupí Valtteri Bottas e Charles Leclerc e Lewis Hamilton nono pouze díky pokutám uloženým dvěma Alfa Romeo di Kimi Raikkonen e Antonio Giovinazzi.

Mistrovství světa F1 2019 – vysvědčení Velké ceny Německa

Max Verstappen (Red Bull)

Druhé vítězství v posledních třech Grand Prix a druhé v Svět F1 2019 přibližuje se: Max Verstappen zasloužil si vyhrát Velká cena Německaobdržel navzdory nesprávnému startu a problémům s pneumatikami. Nezapomeňte na bonusový bod za rychlé roztočení.

Sebastian Vettel (Ferrari)

Druhé místo - Sebastian VettelHockenheim - dobyl všechno a všechny. Startoval poslední kvůli chybám Scuderie, byl protagonistou památného závodu a na stupně vítězů se vrátil po hladovce na tři Velké ceny.

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton skončil jen devátý (překročil čáru jedenáctý, ale těžil ze sankcí uvalených na dva vozy Alfa Romeo): příliš mnoho chyb pro britského jezdce (trestáno pět sekund za odříznutí vstupu do boxové uličky) a Mercedes (zastávka v boxech trvala věčně).

Charles Leclerc (Ferrari)

Charles Leclerc zničil jeho vlastní Velká cena Německa kvůli chybě na druhé pozici. Promarněná příležitost pro řidiče z Monaka.

červený býk

Ještě jednou červený býk osvědčila se jako učitelka při využívání příležitostí: Hockenheim Druhý triumf v sezóně přišel s Ferrari stále na nule na mistrovství světa F1 2019.