F1 2018 – Grand Prix Bahrajnu: Znovu Vettel, znovu Ferrari – Formule 1
Formule 1

Vettel a Ferrari také vyhrávají Velkou cenu Bahrajnu: o 8 let později se Cavallino vrací, aby vyhrál dva závody v řadě.

Párty Ferrari в Velká cena Bahrajnu: Sebastian Vettel vyhrál v Sakhi (druhá fáze Svět F1 2018) a dal Scuderia di Maranello druhé vítězství v řadě (událost, která se od roku 2010 nestala).

Německý červený pilot skončil před druhou hodinou. Mercedes di Valtteri Bottas (2 °) a Lewis Hamilton (3. místo) a vede světový šampionát s plným počtem bodů. Za zmínku stojí také vynikající výkon Francouzů. Pierre Gasti (4 ° C Toro Rosso).

Ale špatná zpráva pro Kimi Raikkonen, nucen odstoupit kvůli chybě v boxech: byl restartován, když ještě nebyla nainstalována levá zadní pneumatika, a přetížil mechanika (jehož holenní kosti e fibula).

Mistrovství světa F1 2018 – vysvědčení Grand Prix Bahrajnu

Sebastian Vettel (Ferrari)

Jeden proti všem. Sebastian Vettel vyhrává Mercedes in Bahrajn přijet do cíle s pneumatiky téměř skončil a připsal si druhé vítězství v řadě (událost, která se od roku 2013, kdy byl získán poslední titul, nestalo), ve finále se bránil proti útokům Bottase. Pro německého řidiče Ferrari – vede s plným počtem bodů Svět F1 2018 Jde o čtvrté pódium v ​​řadě.

Valtteri Bottas (Mercedes)

Un Velká cena Bahrajnu téměř ideální pro Valtteri Bottas: Posmíval se svému týmovému kolegovi Hamiltonovi v kvalifikaci, na začátku předjel svého krajana Raikkonena a v posledních kolech se dokonce dotkl vítězství. Čtvrté pódium z posledních pěti pořádaných závodů: opravdu dobré.

Lewis Hamilton (Mercedes)

Vzestupy a pády pro Lewis Hamilton a Sakhi... Z kvalifikace je zklamaný a v závodě se vykoupí: začíná devátý, po 8 kolech je již čtvrtý a končí na třetím místě. Ve druhé části závodu vypadá nervózně a klidně a snaží se plnit příkazy týmu: pro něj je to pátá Grand Prix za sebou bez vítězství.