F1 2019 – Hamilton King of Great Britain – Formule 1
Formule 1

Dvojnásob Mercedesu na Velké ceně Velké Británie: Lewis Hamiton překonal domácí úsek v Silverstone před svým týmovým kolegou Valtteri Bottasem a Charlesem Leclercem (Ferrari)

Lewis Hamilton dobyta Britská GP a Silverstone: v desátém testu Svět F1 2019 - vyznačující se obvazem Mercedes – britský závodník projel cílem před svým týmovým kolegou Finnem Valtteri Bottas, a v Monaku Charles Leclerc (Ferrari).

Kredity: Foto Brin Lennon / Getty Images

Kredity: Foto Mark Thompson / Getty Images

Sebastian Vettel skončil šestnáctý, když nezvládl závod v 36. kole po nárazu zezadu Max Verstappen (5.): Německý jezdec potkal poškozené auto po zbytek závodu a také vzal 10 sekund di dobře za způsobení nehody.

Mistrovství světa F1 2019 - Vysvědčení Velké ceny Velké Británie

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton dominoval Britská GP a Silverstone a - nespokojen - díky tomu získal i bonusový bod rychlá jízda získané s opotřebovanými pneumatikami.

Pro anglického řidiče, který díky pomoci ukradl Bottasovi první místo safety car (ale stejně by vyhrál, protože jeho týmový kolega by se musel znovu zastavit v boxech) Toto je pátý úspěch za posledních šest Grand Prix. Svět F1 2019.

Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas včera to bylo skvělé (pól) a v prvních kruzích Britská GPkdyž se dokázal ubránit útokům Hamiltona. Skončil na druhém místě po zastávce coéquipier v boxech (favorizovaný safety car), ale na vrchol pódia by se nedostal. Silverstone: výměna pneumatik mu zatím nestačí.

Důležitá dvojka pro finského jezdce, ale také šestá Grand Prix za sebou bez vítězství: světový titul jde stále dál ...

Charles Leclerc (Ferrari)

Emoce a obsah: Charles Leclerc (3.) dokončil své čtvrté pódium v ​​řadě a byl hrdinou výjimečného duelu s Verstappenem a neuvěřitelného předjíždění proti Gasleymu.

Nyní existují pouze tři body, které dělí jezdce Principality od jeho spoluhráče Vettela: koho by to napadlo na začátku sezóny?

Pierre Gasly (Red Bull)

A Silverstone viděli jsme to nejlepší Pierre Gasti vždy: Transalpský jezdec dobře reagoval na ty, kteří ho kritizovali po závodě před dvěma týdny v Rakousku.

Včera měl nejlepší umístění na roštu (páté místo) a dnes ukázal nejlepší umístění své kariéry v závodě: 4. místo.