F1 2019 - Hamilton vyhrál Velkou cenu Kanady, trest pro Vettela - Formule 1
Formule 1

Lewis Hamilton (Mercedes) vyhrál Velkou cenu Kanady v Montrealu navzdory překročení čáry za Vettelem (penalizace 5 sekund za pokrytí soupeře)

Lewis Hamilton také vyhrál GP Kanady a Montreal с Mercedes navzdory překročení cílové čáry za sebou Sebastian Vettel... Německý řidič Ferrari Ve skutečnosti dostal pokutu pět sekund za dokončení proti britskému soupeři v 48. kole.

Kredity: Foto Mark Thompson / Getty Images

Zdroje: Foto Charles Coates / Getty Images

Kredity: Foto Peter J. Fox / Getty Images

Za zády dvou vyzyvatelů bojujících za Svět F1 2019 jsou Charles Leclerc, třetí místo s konkurenceschopnější červenou než obvykle.

Mistrovství světa F1 2019 – vysvědčení Velké ceny Kanady

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton rád by vyhrál na trati, a ne na úkor trestu uloženého Vettelovi, ale závod jde tímto směrem.

Pro britského jezdce stále více vede Svět F1 2019 - Je to pátý úspěch v prvních sedmi závodech šampionátu.

Sebastian Vettel (Ferrari)

Abyste letos porazili Hamiltona, musíte být perfektní a Sebastian Vettel a Montreal Nebylo to. Německý jezdec byl včera v kvalifikaci výjimečný pól), ale chyba v závodě - ve 48. kole nezbylo místo pro Hamiltona - vedla k penalizaci, o které se diskutovalo, ale podle našeho názoru oprávněně. Navíc reakce po závodě nebyla příliš vyzrálá, což ho donutilo obrátit známky prvního a druhého místa.

Čtvrté pódium v ​​posledních pěti Grand Prix je pozitivní znamení (v kombinaci s vynikajícím rychlostním výkonem ukázaným v této. Velká cena Kanady), ale od loňského srpna chybí vítězství.

Charles Leclerc (Ferrari)

Rychlost a specifičnost: Lze to shrnout jako GP Kanady di Charles Leclerc.

Monacký jezdec získal po Bahrajnu druhé pódium v ​​sezóně a ve Francii se pokusí urvat čtvrté místo v závodě. Svět F1 2019 Ferstappen.

Valtteri Bottas (Mercedes)

Valtteri Bottas nebylo to moc konzistentní Montreal: špatný v kvalifikaci, koupil si čtvrtý v závodě a bonusový bod za rychlá jízda.

Po šesti stupních vítězů v řadě se finský závodník poprvé v této sezóně dostal ze tří nejlepších.

Ferrari

Dnes Ferrari Po více než sedmiměsíčním soutěžení na stupních vítězů se ukázali jako velmi soutěživí: na stupních vítězů byli dva svobodní sportovci.

Vettel je velmi rychlý v kvalifikaci i v závodě (s chybou, která ho stála vítězství) a snadné třetí místo pro Leclerc: Cavallino na vzestupu?