F1 2018 - Velká cena Maďarska: Znovu Hamilton, znovu Mercedes - Formule 1
Formule 1

Lewis Hamilton (Mercedes) vyhrál Grand Prix Maďarska na Hungaroringu před Ferrari Vettel a Raikkonenem.

Jak jsme očekávali Lewis Hamilton (Mercedes) vyhrál Velká cena Maďarska Všechno "Hungaroring Napřed Ferrari di Sebastian Vettel e Kimi Raikkonen.

Úspěch, který britskému jezdci umožnil upevnit si své vedoucí postavení v závodech. Svět F1 2018... Také díky soudruhu Valtteri Bottas, dobře se v prvních třech čtvrtinách závodu bránil útokům soupeřů, ale autor ve finále příliš "špatných" kontaktů: jeden proti Vettelovi a druhý proti Ricciardovi - což vedlo k penalizaci deseti sekund.

Mistrovství světa F1 2018 - Vysvědčení Velké ceny Maďarska

Sebastian Vettel (Ferrari)

Za druhé, navzdory všemu: navzdory skutečnosti, že příliš mnoho času bylo ztraceno při bodování a při zastávce v boxech, navzdory kontaktu s Bottasem a navzdory tomu, že se necítím dobře ultra měkké pneumatiky v druhé části Velká cena Maďarska. Sebastian Vettel neudělal chybuHungaroring a pouze déšť během kvalifikace mu to bránilo odnést si domů zasloužené vítězství: pro německého pilota je to třetí pódium za poslední čtyři pořádané závody.

Lewis Hamilton (Mercedes)

Un Velká cena Maďarska ideální pro Lewis Hamilton, stále více velící Svět F1 2018... Díky své panošské práci získal Bottas třetí vítězství v posledních pěti Grand Prix docela snadno. Pokud by však včera během kvalifikace nepršelo, mluvili bychom o jiném závodě: v sobotu za suchého počasí bylo Ferrari neporazitelné.

Daniel Riccardo (Red Bull)

Kdo to řekl v Velká cena Maďarska nemůžeš předjet? Všechno 'Hungaroring Daniel Riccardo startoval dvanáctý, po kontaktu na startu byl šestnáctý, byl protagonistou velkého comebacku, dotkl se ho Bottas a přesto dokázal předjet finského jezdce s červený býk zdevastovaný na čtvrtém místě. Šestý závod v řadě spadl na stupně vítězů, ale jaký závod ...

Kimi Raikkonen (Ferrari)

Jediný třpyt Kimi Raikkonen stalo se to na začátku, když se pokusil (neúspěšně) předjet Bottase, než uvolnil cestu svému spoluhráči Vettelovi. Sporoval se Velká cena Maďarska kriticky nemocný (bez vody) a nenápadně obsadil páté pódium v ​​řadě: událost, která se nestala od roku 2007 (rok jediného světového titulu, který vyhrál „Iceman“).

Ferrari

Jednak další dva vozy na stupních vítězů (potřetí v posledních čtyřech Grand Prix), jednak závod prohrál (také) v boxech kvůli příliš dlouhé zastávce v boxech. V Velká cena Maďarska le Ferrari byli velmi rychlí, ale dálHungaroring je těžké se vždy dobře bavit, pokud nejste přede všemi.